MONET

Buhalterinėms įmonėms sukurta apskaitos sistema

Daugelio MONET vartotojų, teikiančių buhalterines paslaugas, nuomone – keletos įmonių apskaita vienu metu dar niekada nebuvo tokia efektyvi.

 • Buhalteriui, kuris veda daugiau nei dešimties įmonių apskaitą, labai svarbus greitas naujos įmonės paruošimas darbui, efektyvus ir paprastas duomenų suvedimas. MONET  tai trunka kelias sekundes, nes sistema neperpildyta laukais ir tai leidžia greičiau pradėti darbą naujam vartotojui.
 • Apskaitos paslaugų įmonės klientas gali pats atlikti dalį užduočių, pavyzdžiui, išrašyti sąskaitą ar importuoti banko išrašą. Taip taupomas tiek kliento, tiek buhalterio laikas, bei išvengiama perteklinių veiksmų.
 • Dirbant su Kliento duomenimis svarbu ne tik patikimumas, bet ir greitas duomenų koregavimas. Su tam tikrais saugos apribojimais MONET leidžia kvalifikuotam vartotojui trinti užregistruotas operacijas, kas leidžia turėti „švaresnę” apskaitą be stornavimų keliais lygiais.
 • Apskaitant didelį kiekį įmonių labai daug laiko galima sutaupyti atliekant operacijas vienu metu su keliomis ar net visomis įmonėmis, pavyzdžiui, suskaičiuoti ir užregistruoti ilgalaikio turto nusidėvėjimą, centralizuotai suvesti darbo užmokesčio žiniaraštį (tabelį) ar užregistruoti darbo užmokestį.
 • Periodiniai darbai, kaip deklaracijų Sodrai ir VMI bei iSAF pateikimas ir tvirtinimas, atliekami tiesiai iš sistemos vieno mygtuko paspaudimu. Vėliau sistema leidžia stebėti deklaracijų apdorojimo būsenas pagal apskaitomas įmones viename lange.
 • Sąskaitų išrašymas MONET  yra automatizuotas, tikslus ir greitas. Sąskaitas  buhalterinių įmonių Klientams galima formuoti pagal suvestas operacijas, tokias kaip antai: pirkimo ir pardavimo SF, apskaitomus darbuotojus pagal tipus, įkeltas banko operacijas ir pan.

Kiek padidėtų apskaitos našumas, naudojant MONET ?

Įprastai reikia atlikti šiuos žingsnius:

1. Prisijungti prie įmonės apskaitos;
2. Užregistruoti darbo laiko žiniaraštį;
3. Užregistruoti darbo užmokesčio žiniaraštį;
4. Atsisiųsti SoDra deklaraciją;
5. Atsisiųsti VMI deklaraciją;
6. Prisijungti prie institucijų paskyrų;
7. Pateikti deklaracijas;
8. Pasirašyti deklaracijas;
9. Kartoti 1-8 žingsnius kiekvienai įmonei.

Mes siūlome tik šiuos žingsnius:

1. Pirmu mygtuko paspaudimu užregistruoti visų įmonių darbo laiko ir užmokesčio žiniaraščius;
2. Antru mygtuko paspaudimu pateikti visas deklaracijas atitinkamoms institucijoms;
3. Trečiu mygtuko paspaudimu pasirašyti deklaracijas visoms įmonėms tiesiai iš programos.

ir būna sugaišta daug ir brangaus laiko

nes su MONET tai, kas įmanoma, yra automatizuota

Apskaitos profesionalams siūlome:

Specializuotą programą

MONET apskaitos programa turi visus įprastinius modulius: didžiąją knygą, bankų apskaitą, ilgalaikio turto apskaitą, pirkimus ir tiekėjų valdymą, pardavimus ir Klientų valdymą, prekių periodinę ar nuolatinę apskaitą, darbo užmokesčio ir darbo laiko apskaitą, Intrastat deklaracijas. MONET taip pat galima įprastai vesti įmonių apskaitą.

Patogų administravimą

Galimas apskaitomų įmonių priskyrimas atsakingiems buhalteriams bei realizuota bendra el. laiškų sistema, kuri žymiai palengvina pavadavimą ir užduočių kontrolę

Efektyvų veiklos valdymą

Patogus atliktų darbų registras pačioje programoje ir  automatinis sąskaitų-faktūrų Klientams generavimas pagal atliktus darbus.

Vidinių resursų analitiką

Galimybė stebėti suteiktų paslaugų kiekvienam Klientui pelningumą , lyginant gaunamas pajamas su sugaištu laiku. Taip pat naudotis  buhalterinių operacijų , suteiktų paslaugų ir atliktų užduočių operatyvumo ataskaitomis.

Tai ko reikia efektyviai buhalterijai

Tiksli prekių apskaita

Tiksli prekių apskaita yra svarbi pardavimų verslo dalis, nes užtikrina, kad visos prekės būtų atsekamos, žinant kokios prekės yra sandėlyje, kokios jau parduotos, o kiek reikia papildyti.

Integracijos su bankais ir API

Integracijos sujungia bankus ir išorines sistemas su MONET ir automatizuoja duomenų apsikeitimo procesus. 

Tiesioginis deklaravimas

Tiesioginio mokesčių deklaravimo funkcionalumas  leidžia  pateikti  deklaracijas tiesiai iš MONET sistemos.

MONET apskaitos sistemos privalumai

Bendradarbiaudami su apskaitos profesionalais mes patys vystome Monet programinę įrangą, todėl užtikriname maksimalų sistemos efektyvumą ir patikimumą.

Patogus naudojimas buhalteriui ir klientui

MONET apskaitos sistema yra internetinė, todėl ją galėsite pasiekti iš bet kur ir bet kada. Programa yra kurta taip, kad atitiktų tiek įmonės buhalterio, tiek vadybininko, tiek direktoriaus poreikius ir nekeltų keblumų naudojantis.

Sistema pasiekiama 24/7

Visi jūsų įmonės duomenys koduojami ir saugomi mūsų serveriuose, nuolatos daromos atsarginės duomenų kopijos. Galite būti ramūs, kad niekuomet dėl nenumatytų priežasčių neprarasite savo įmonės duomenų.

Integruota su bankais

MONET sujungta su   išorinėmis sistemomis. Tai užtikrina banko išrašų importą, sinchronizaciją su el.parduotuvės operacijomis, integraciją su kasos aparatais ir prekybos portalais, bei kitomis apskaitos ir verslo valdymo sistemomis.

Tiesioginis deklaravimas VMI ir Sodra su el. parašu

Mūsų sukurta unikali integracija, kuri leidžia  keletos apskaitomų įmonių vardu buhalteriui pateikti ir pasirašyti VMI ir Sodra deklaracijas vienu metu.

Baziniai mokesčiai:

MONET sistema:

30 eur

/ mėn.
Vieno vartotojo paskyra:

3 eur

/ mėn.
Apskaitomos įmonės paskyra:

3 eur

/ mėn.

Įskaičiuota:

– Nemokamas automatizavimas

– Tabelių generavimas visoms įmonėms vienu metu

– DU žiniaraščių generavimas visoms įmonėms vienu metu

– IT nusidėvėjimo registravimas visoms įmonėms vienu metu

 

Augant klientų skaičiui sistemos atsiperkamumas didėja

MONET apskaitos sistema galite naudotis už draugišką mėnesinį mokestį. Jums nereikalinga jokia brangi IT infrastruktūra ir priežiūra, o programos atnaujinimai yra nemokami ir jų nereikia diegti. Kaina kinta tik didėjant apskaitomų įmonių kiekiui bei naudojantis papildomais moduliais ir funkcijomis.

Atsiliepimai

Esame apskaitos ir teisinių paslaugų įmonė, apskaitanti virš 200 pastovių klientų. Nuo 2017 metų dirbame tik su MONET sistema, kuri yra viena iš apskaitos sistemų automatizavimo lyderių Lietuvoje. Esame patenkinti bendradarbiavimu ir pačia sistema, kuri mums sutaupo daug darbuotojų laiko ir pinigų, todėl tikrai rekomenduoju kitiems.

Andrius Tamašauskas

Direktorius, Eureka.lt

"Labai džiaugiuosi aš ir mano kolektyvas darbu su Monet programa. Ji tokia paprasta, kad nėra sudėtinga ją išmokti. Nieko pačiai Monet programoje nereikia pasiruošti darbui. Viskuo pasirūpina Monet programuotojai. Lieka tik pradėti dirbti, Monet visada seka mokesčių pasikeitimus ir operatyviai programą pritaiko prie pasikeitimų. O tai mums yra labai svarbu ir aktualu. labai rekomenduoju visiems išbandyti šią programą. AČIŪ Jums labai"

Loreta Ašmiagienė

Vadovė, MB Ager LT

Džiaugiamės sklandžiu ir kooperatyviu bendradarbiavimu su MONET. Esame tikrai patenkinti jų paslaugomis. Be to, MONET komanda stengiasi greitai ir efektyviai atsakyti į iškilusius klausimus ir užtikrina teikiamų paslaugų aukštą kokybę.

Ieva Valaikaitė

UAB Buhalteriai.lt

Pradėkime bendradarbiavimą šiandien

Siūlome susipažinti ir išbandyti MONET apskaitos sistemą nemokamai arba galime pristatyti jos galimybes apskaitos verslui Jums patogiu laiku.

Mokėjimas nesėkmingas

Mokėjimas nepavyko. Bandykite dar kartą.

Mokėjimas sėkmingas

Jūsų mokėjimas gautas. Netrukus el. paštu gausite prisijungimo prie MONET sistemos rekvizitus.

Ačiū, kad pasirinkote mus.

Efektyvus

4.50 € / mėn.

 • Papildomas vartotojas 5 €/mėn.
 • Bazinė apskaitos sistema
 • Duomenų bazė MONET serveryje
 • MONET žinynas

Optimalus

14.50 € / mėn.

 • Papildomas vartotojas 5 €/mėn.
 • Bazinė apskaitos sistema
 • Duomenų bazė MONET serveryje
 • MONET žinynas

Jūsų sutartis jau paruošta!

testas

Atsiprašome, įvyko sistemos klaida, prašome pabandyti vėliau arba susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

© 2024 MONET LT, UAB. Visos teisės saugomos.