MONET apskaitos sistema

Greitas sąskaitų išrašymas ir pinigų surinkimas

Jūsų bei Jūsų klientų patogumui siūlome įmokų surinkimo funkciją. Naudojantis šia funkcija, iš MONET sistemos siunčiamuose laiškuose su sąskaitomis atsirastų klientams skirtas mygtukas „Apmokėti“, kuris Jūsų klientą nukreiptų tiesiogiai į banką mokėjimo patvirtinimui. Taigi klientams nebereikės atskirai jungtis prie banko ir patiems atlikti pavedimų, o Jums šis funkcionalumas pagreitins atsiskaitymų gavimą į savo sąskaitą. Kartu galimas individualizuotas laiško formatas su logotipu ir kitais elementais.

Integracijos

MONET apskaitos sistema gali būti integruota su populiariausiomis elektroninės komercijos parduotuvėmis bei kitomis sistemomis. Naudojant jūsų turimą el. komercijos įrankį, galime automatiškai nuskaityti pardavimus, atnaujinti kainas ar valdyti sandėlį. 

Su el. parduotuvėmis

Su el. platformomis

Su logistikos ir ekspedijavimo sistemomis

Su kitomis sistemos

Prekių apskaita

MONET galima atlikti sandėlio valdymą: perkelti, nurašyti, pajamuoti, pirkti, parduoti ir inventorizuoti atsargas.

Sistemoje galimos trijų tipų atsargos: paslaugos, prekės ir gaminiai.

Pirmasis tipas leidžia paprasčiausiu būdu pirkti ir parduoti atsargų vienetus, nekontroliuojant  likučio. Kitiems atsargų tipams galima įjungti neigiamo likučio kontrolę. Visi tipai palaiko konvertuojamus mato vienetus.  Pavyzdžiui, perkama tonomis, parduodama kilogramais ar rulonais.  Gaminio tipas leidžia vienas atsargas paversti kitomis – komplektuoti.

Ilgalaikio turto apskaita

MONET sistema leidžia apskaityti ilgalaikį turtą. Pagal nutylėjimą pasiūlomi ilgalaikio turto grupių nustatymai pagal Pelno mokesčio įstatymą. Naudojant šį modulį patogu apskaityti ateinančių laikotarpių sąnaudas.

Sąsaja su bankais

MONET apskaitos sistema turi tiesioginę integraciją, taip vadinamą Gateway paslaugą, su trimis didžiausiais bankais Swedbanku, SEB ir Luminor bei Paysera.

Iš kitų kredito bei mokėjimų įstaigų duomenis galima importuoti ISO 20022 XML formatu arba rankiniu būdu nustatytų tekstiniu formatu.

Visi importai palaiko taip vadinamą apmokymą, kada vartotojas nurodo sistemai, kaip importuojant interpretuoti tam tikrus duomenis papildant ar pakeičiant. 

Įmonių grupės apskaita

Galima konsoliduoti kelių įmonių apskaitos rezultatus vienoje ataskaitoje. Yra galimybė naudoti tuos pačius sąrašus (pvz. klientų, tiekėjų, prekių ar sąskaitų plano) keliose įmonėse. Taip sutaupomas duomenų įvedimo laikas bei palaikomas vieningas apskaitos standartas. 

Finansinės ir verslo ataskaitos

MONET apskaitos sistemoje sukurtos visos svarbiausios finansinės ir verslo ataskaitos, pradedant nuo balanso, pelno nuostolio ir baigiant atskirų prekių pardavimo pelningumo pagal padalinius. Jei įmonei prireikia specifinio pjūvio, galima užsisakyti individualizuotą ataskaitą.

Skolų valdymas

Naudojant MONET patogu siųsti individualius skolų priminimo laiškus su skolos detalizacija pagal pradelstas apmokėti sąskaitas. Sistema leidžia automatizuotai skaičiuoti ir registruoti delspinigių (palūkanų) sąskaitas.

Kasos (POS) aparatai

Jeigu turite fizinę pardavimo vietą, galima paprastai integruoti ir sinchronizuoti kompiuterizuotas kasas su buhalterija.
Integravus su MONET apskaitos sistema , POS matys aktualias prekių kainas, jų kiekius, galima išrašyti sąskaitą juridiniam klientui, priimti avansą ar parduoti dovanų kuponą.
Monet.POS programėlė suderinta su pagrindiniais POS aparatų įrangos platintojais:
ASPA, Empirija ir RASO.

Darbo užmokestis

 

Su MONET apskaitos sistema galima patogiai ir greitai apskaityti darbo užmokestį tiek įprastu atveju, kai darbo laiko grafikas pastovus, tiek slenkančiu grafiku, kai reikalinga suminė apskaita. Sistema patikimai veikia nepriklausomai nuo apskaitomų darbuotojų skaičiaus –  nuo mažos įmonės iki didelės organizacijos. 

Papildomai galima naudoti:

 • Portalą mano.monet.lt,  suteikiant galimybę darbuotojams matyti savo darbo užmokestį, priklausančių atostogų likutį, tėvadienių kiekį,  teikti prašymus atostogoms ir kitiems neatvykimams, o vadovams – patvirtinti ar atmesti minėtus prašymus.
 • Antstolių apskaitos modulį, kuris leidžia aprašyti visus antstolių raštų variantus ir taip automatiškai paskirstyti sumas per visus antstolius.
 • Suformuoti ir pateikti tiesiai į VMI ar SODRĄ pagrindines deklaracijas – 1 SD, 2 SD, 12 SD, GPM312, GPM313,  nesijungiant į šiuos portalus.

Intrastato statistinių ataskaitų modulis leidžia suformuoti gavimo ar išsiuntimo muitinės ataskaitas XML formatu, kuris tinkamas pateikiant muitinės IDAIS portale. Taip pat MONET apskaitos sistemoje realizuoti logistikos verslui naudingi sprendimai:

 • Integracija su Venipak – pardavimų perdavimas kurjeriui ir lipdukų spausdinimas.
 • Tiekėjų SF automatinis importas iš Unifiedpost (Fitek) sistemos.
 • Integracijos su logistikos sistemomis Xsped, FireTMS, Klevas.programoje

Intrastat

GPAIS

MONET apskaitos sistema integruota su vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema GPAIS.

Galima nusistatyti prekinius vienetus (pakuotes) ir  tiesiogiai pateikti į GPAIS sistemą, bei periodiškai teikti operacijų žurnalus.   

Mobili aplikacija

Nesudėtingas  operacijas galima atlikti naudojant MONET mobilią aplikaciją, kuri veikia Android arba iOS operacinėse sistemose.

API

MONET apskaitos sistema turi savo API, kurio pagalba galima perduoti, gauti duomenis ar iškviesti funkcijas iš kitų sistemų.

MONET pradėkite naudoti šiandien

Mokėjimas nesėkmingas

Mokėjimas nepavyko. Bandykite dar kartą.

Mokėjimas sėkmingas

Jūsų mokėjimas gautas. Netrukus el. paštu gausite prisijungimo prie MONET sistemos rekvizitus.

Ačiū, kad pasirinkote mus.

Efektyvus

4.50 € / mėn.

 • Papildomas vartotojas 5 €/mėn.
 • Bazinė apskaitos sistema
 • Duomenų bazė MONET serveryje
 • MONET žinynas

Optimalus

14.50 € / mėn.

 • Papildomas vartotojas 5 €/mėn.
 • Bazinė apskaitos sistema
 • Duomenų bazė MONET serveryje
 • MONET žinynas

Jūsų sutartis jau paruošta!

testas

Atsiprašome, įvyko sistemos klaida, prašome pabandyti vėliau arba susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

© 2024 MONET LT, UAB. Visos teisės saugomos.